
Necklace Copper Alloy Bow Tassel Electroplating Women's Light Luxury Niche Highend Accessory
Necklace Copper Alloy Bow Tassel Electroplating Women's Light Luxury Niche Highend Accessory
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 94g |
Original: $1.42
-65%$1.42
$0.50More Images





Necklace Copper Alloy Bow Tassel Electroplating Women's Light Luxury Niche Highend Accessory
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 94g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 94g |























