
Necklace Copper Animal Zodiac Geometric Flower Style With Zirconia And Rectangular Chain
| Chain Style | Rectangular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 5g |
Original: $5.65
-65%$5.65
$1.98More Images







Necklace Copper Animal Zodiac Geometric Flower Style With Zirconia And Rectangular Chain
| Chain Style | Rectangular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rectangular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 5g |























