
Necklace Imitation Pearl Alloy Animal Zodiac Geometric Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 13g |
More Images





Necklace Imitation Pearl Alloy Animal Zodiac Geometric Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 13g |























