
Necklace Imitation Pearl Chain Iron Alloy Heart Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 92g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images









Necklace Imitation Pearl Chain Iron Alloy Heart Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 92g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 92g |























