
Necklace Imitation Pearl Mixed Gemstone Inlay Electroplating Geometric Animal Zodiac Style
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images








Necklace Imitation Pearl Mixed Gemstone Inlay Electroplating Geometric Animal Zodiac Style
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |























