
Necklace Jewelry Crystal Semiprecious Stone Moon Pendant Plated Gold Unisex Minimalist Natural Stone Copper Accessories
Necklace Jewelry Crystal Semiprecious Stone Moon Pendant Plated Gold Unisex Minimalist Natural Stone Copper Accessories
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | General |
| Gender | Unisex |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Material Of Accessories | Copper Fittings |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $3.54
-65%$3.54
$1.24More Images






















Necklace Jewelry Crystal Semiprecious Stone Moon Pendant Plated Gold Unisex Minimalist Natural Stone Copper Accessories
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | General |
| Gender | Unisex |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Material Of Accessories | Copper Fittings |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | General |
| Gender | Unisex |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Material Of Accessories | Copper Fittings |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























