
Necklace Jewelry Gothic Style Wax Line Heart Shaped Bow Geometric Electroplated
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wax Line |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
More Images






Necklace Jewelry Gothic Style Wax Line Heart Shaped Bow Geometric Electroplated
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wax Line |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wax Line |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























