
Necklace Metal Alloy Flannel Geometric Retro Style
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 19g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images





Necklace Metal Alloy Flannel Geometric Retro Style
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flannel |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Metal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | British Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 19g |























