
Necklace Metal Alloy Imitation Pearl Snake Bone Chain Ocean Style Animal Zodiac Geometric Electroplated
Necklace Metal Alloy Imitation Pearl Snake Bone Chain Ocean Style Animal Zodiac Geometric Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 21g |
More Images





Necklace Metal Alloy Imitation Pearl Snake Bone Chain Ocean Style Animal Zodiac Geometric Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 21g |























