
Necklace Metal Ribbon Bow Imitation Pearl Heart Shape Alloy Copper Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images











Necklace Metal Ribbon Bow Imitation Pearl Heart Shape Alloy Copper Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























