🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace Plastic Resin Shell Geometric Electroplating Jade Thread
| Chain Style | Jade Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
$1.53
Necklace Plastic Resin Shell Geometric Electroplating Jade Thread—
$1.53
More Images





Necklace Plastic Resin Shell Geometric Electroplating Jade Thread
| Chain Style | Jade Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Jade Thread |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























