
Necklace Stacking Style Animal Geometric Alloy Copperclad Iron Chain Starfish Fan Shell Pendant Electroplated
Necklace Stacking Style Animal Geometric Alloy Copperclad Iron Chain Starfish Fan Shell Pendant Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Shell+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Stacking Style,Animal |
| Weight | 16g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images






Necklace Stacking Style Animal Geometric Alloy Copperclad Iron Chain Starfish Fan Shell Pendant Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Shell+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Stacking Style,Animal |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper-Clad Iron Chain+Shell+Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Stacking Style,Animal |
| Weight | 16g |























