
Necklace Stainless Steel Copper Animal Zodiac Cartoon Style Titanium Steel
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
More Images





Necklace Stainless Steel Copper Animal Zodiac Cartoon Style Titanium Steel
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |























