
Necklace Zinc Alloy Animal Zodiac Dripping Oil Handmade Imitation Pearls Fashion Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 81g |
Original: $4.26
-65%$4.26
$1.49More Images




Necklace Zinc Alloy Animal Zodiac Dripping Oil Handmade Imitation Pearls Fashion Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 81g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 81g |























