
Necklace Zinc Alloy Animal Zodiac Electroplating Water Drop Crab Pendant Women's Light Luxury
Necklace Zinc Alloy Animal Zodiac Electroplating Water Drop Crab Pendant Women's Light Luxury
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 158g |
Original: $4.70
-65%$4.70
$1.65More Images







Necklace Zinc Alloy Animal Zodiac Electroplating Water Drop Crab Pendant Women's Light Luxury
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 158g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 158g |























