
Niche Dark Style Rivet Punk Collar Leather Choker Necklace For Women Alloy Pendant Heart Pattern
Niche Dark Style Rivet Punk Collar Leather Choker Necklace For Women Alloy Pendant Heart Pattern
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pu Iron Chain Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Weight | 36g |
More Images




Niche Dark Style Rivet Punk Collar Leather Choker Necklace For Women Alloy Pendant Heart Pattern
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pu Iron Chain Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pu Iron Chain Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Weight | 36g |























