
Outdoor Electronic Alarm Sports Watch Dual Display Chronograph Plastic Pu Round Watch
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Plastic |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Original: $13.06
-65%$13.06
$4.57More Images









Outdoor Electronic Alarm Sports Watch Dual Display Chronograph Plastic Pu Round Watch
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Plastic |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Plastic |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |























