Outdoor Sports Multifunctional Men's Alloy Case Silicone Strap Round Dial Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Pin Buckle
Outdoor Sports Multifunctional Men's Alloy Case Silicone Strap Round Dial Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Pin Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder Guard,Bridge Guard |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |
Original: $25.06
-65%$25.06
$8.77More Images
Outdoor Sports Multifunctional Men's Alloy Case Silicone Strap Round Dial Watch With Mineral Strengthened Glass Mirror And Pin Buckle
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder Guard,Bridge Guard |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder Guard,Bridge Guard |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 180g |























