
Outdoor Sports Waterproof Electronic Watch For Teenagers Acrylic Mirror Abs Case Tpu Strap Round Dial Highend Style
Outdoor Sports Waterproof Electronic Watch For Teenagers Acrylic Mirror Abs Case Tpu Strap Round Dial Highend Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 69g |
Original: $12.24
-65%$12.24
$4.28More Images
















Outdoor Sports Waterproof Electronic Watch For Teenagers Acrylic Mirror Abs Case Tpu Strap Round Dial Highend Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 69g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Business,Versatile,Casual Style,Sporty Style,Fashion Ol,Chic Style,High-End Sense,Natural |
| Waterproof | Can |
| Weight | 69g |























