
Oval Multilayered Iron And 925 Silver Electroplated Geometric Style Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 38g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images






Oval Multilayered Iron And 925 Silver Electroplated Geometric Style Women's Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Sophisticated,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 38g |























