
Pearl And Alloy Necklace Geometric Style Electroplated Copper Asymmetrical Fishtail Design For Women
Pearl And Alloy Necklace Geometric Style Electroplated Copper Asymmetrical Fishtail Design For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 7g |
More Images





Pearl And Alloy Necklace Geometric Style Electroplated Copper Asymmetrical Fishtail Design For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 7g |























