
Pearl Earrings S925 Sterling Silver Inlaid Geometric Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 8Mm(Inclusive)-9Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
More Images




Pearl Earrings S925 Sterling Silver Inlaid Geometric Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 8Mm(Inclusive)-9Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 8Mm(Inclusive)-9Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |























