
Pearl Necklace Alloy Metal Electroplated Heart Bow Geometric Style Women's Titanium Steel Jewelry
Pearl Necklace Alloy Metal Electroplated Heart Bow Geometric Style Women's Titanium Steel Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $0.79
-65%$0.79
$0.28More Images























Pearl Necklace Alloy Metal Electroplated Heart Bow Geometric Style Women's Titanium Steel Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























