
Pedometer Abs Tpu Rectangle Outdoor Sports Waterproof Natural Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 36Mm,Height 41Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |
Original: $8.67
-65%$8.67
$3.03More Images












Pedometer Abs Tpu Rectangle Outdoor Sports Waterproof Natural Style
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 36Mm,Height 41Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Abs |
|---|---|
| Dial Diameter | Width 36Mm,Height 41Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Numbers |
| Gender | General |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Natural |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 42g |























