
Pendant Earrings Copper Pearl Star Geometric Style Six Piece Set
| Gender | Ear Buckle Pearl Mans Star,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 6g |
Original: $4.71
-65%$4.71
$1.65More Images





Pendant Earrings Copper Pearl Star Geometric Style Six Piece Set
| Gender | Ear Buckle Pearl Mans Star,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle Pearl Mans Star,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 6g |























