
Pendant Jewelry Copper Double Peach Heart Shape With Cat Claw Pattern Inlaid Zircon For Women
Pendant Jewelry Copper Double Peach Heart Shape With Cat Claw Pattern Inlaid Zircon For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images




Pendant Jewelry Copper Double Peach Heart Shape With Cat Claw Pattern Inlaid Zircon For Women
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Geometry,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Lovely,Shape,Pattern |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |























