
Pendant Necklace Alloy Animal Print Electroplating Starfish Shell Coconut Tree Design For Women
Pendant Necklace Alloy Animal Print Electroplating Starfish Shell Coconut Tree Design For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 31g |
Original: $2.82
-65%$2.82
$0.99More Images





Pendant Necklace Alloy Animal Print Electroplating Starfish Shell Coconut Tree Design For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 31g |























