
Pendant Necklace Alloy Imitation Pearl Bow Shape Electroplating For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images





Pendant Necklace Alloy Imitation Pearl Bow Shape Electroplating For Women
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























