
Pendant Necklace Artificial Crystal Geometric Gothic Electroplating Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images




Pendant Necklace Artificial Crystal Geometric Gothic Electroplating Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























