
Pendant Necklace Hiphop Style Religious Portrait Alloy Electroplating
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
More Images






Pendant Necklace Hiphop Style Religious Portrait Alloy Electroplating
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Cartoons,Characters |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |





















