
Wholesale Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Men Hiphop Style
Wholesale Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Men Hiphop Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Cross,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images







Wholesale Titanium Steel Cross Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Men Hiphop Style
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Cross,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Cross,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |





















