
Pendant Necklace Natural Semiprecious Stone And Copper Accessories With Hexagram Design And Electroplating Treatment
Pendant Necklace Natural Semiprecious Stone And Copper Accessories With Hexagram Design And Electroplating Treatment
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Original: $3.72
-65%$3.72
$1.30More Images





























Pendant Necklace Natural Semiprecious Stone And Copper Accessories With Hexagram Design And Electroplating Treatment
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Length | About 45Cm |
|---|---|
| Chain Style | Ball Chain |
| Material | Natural Stone + Copper Accessories |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Minimalist |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 24g |























