
Pet Jewelry Alloy Frog Pattern Electroplated Earrings Ring Sweater Chain
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Features | Frog |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Frog |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images






Pet Jewelry Alloy Frog Pattern Electroplated Earrings Ring Sweater Chain
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Features | Frog |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Frog |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Corn Chain |
|---|---|
| Features | Frog |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Frog |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 28g |























