Plastic And Silicone Alloy Men's Leisure Quartz Watch With Round Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 47g |
Original: $5.61
-65%$5.61
$1.96More Images
Plastic And Silicone Alloy Men's Leisure Quartz Watch With Round Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Girls Watch | Ladies' Watch |
| Liu's Watch Industry | Watch |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Simulated Leather | Student Watch |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 47g |























