
Plastic Candy Shape Jewelry Storage Box For Girls
| Function | Finishing |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Pattern | Candy Shape |
| Product Characteristics | Covered |
| Size | 8*2.3Cm |
| Specific Material | Plastic |
| Specifications | Small Size |
| Storage Scenario | Wardrobe |
| Style | Modern Simplicity |
| Trade Attribute | Domestic Trade + Foreign Trade |
| Weight | 10g |
Original: $0.60
-65%$0.60
$0.21More Images





Plastic Candy Shape Jewelry Storage Box For Girls
| Function | Finishing |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Pattern | Candy Shape |
| Product Characteristics | Covered |
| Size | 8*2.3Cm |
| Specific Material | Plastic |
| Specifications | Small Size |
| Storage Scenario | Wardrobe |
| Style | Modern Simplicity |
| Trade Attribute | Domestic Trade + Foreign Trade |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Finishing |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Pattern | Candy Shape |
| Product Characteristics | Covered |
| Size | 8*2.3Cm |
| Specific Material | Plastic |
| Specifications | Small Size |
| Storage Scenario | Wardrobe |
| Style | Modern Simplicity |
| Trade Attribute | Domestic Trade + Foreign Trade |
| Weight | 10g |























