
Plastic Mesh Belt Quartz Watch Heartshaped Casual Unisex
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Iron |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images







Plastic Mesh Belt Quartz Watch Heartshaped Casual Unisex
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Iron |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Iron |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Leisure |
| Weight | 35g |























