
Popular Fashion Women's Alloy Watch With Square Dial And Mineral Strengthened Mirror Full Of Colored Diamonds
Popular Fashion Women's Alloy Watch With Square Dial And Mineral Strengthened Mirror Full Of Colored Diamonds
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 129g |
Original: $6.00
-65%$6.00
$2.10More Images








Popular Fashion Women's Alloy Watch With Square Dial And Mineral Strengthened Mirror Full Of Colored Diamonds
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 129g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 129g |























