
Popular Women's Alloy Square Dial Diamond Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 158g |
Original: $6.00
-65%$6.00
$2.10More Images




Popular Women's Alloy Square Dial Diamond Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 158g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 158g |























