
Punk Gothic Necklace Black Artificial Leather Zinc Alloy Twisted Chain Geometric Electroplating Jewelry
Punk Gothic Necklace Black Artificial Leather Zinc Alloy Twisted Chain Geometric Electroplating Jewelry
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Leather |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images










Punk Gothic Necklace Black Artificial Leather Zinc Alloy Twisted Chain Geometric Electroplating Jewelry
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Leather |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Leather |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























