
Punk Stacked Love Pendant Beaded Bracelet Imitation Pearl Elastic Bracelet Electroplating Heart Geometric
Punk Stacked Love Pendant Beaded Bracelet Imitation Pearl Elastic Bracelet Electroplating Heart Geometric
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images












Punk Stacked Love Pendant Beaded Bracelet Imitation Pearl Elastic Bracelet Electroplating Heart Geometric
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Stacking Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 22g |























