
Punk Sweet Cool Style Hollow Fivepointed Star And Heart Shape Flower Pendant Bracelet For Women Imitation Pearls Electroplated
Punk Sweet Cool Style Hollow Fivepointed Star And Heart Shape Flower Pendant Bracelet For Women Imitation Pearls Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Star Shape |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
More Images












Punk Sweet Cool Style Hollow Fivepointed Star And Heart Shape Flower Pendant Bracelet For Women Imitation Pearls Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Star Shape |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Star Shape |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |























