
Quartz Men's Watch Zinc Alloy Case Barrel Dial Leisure Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 43Mm,Height 46Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Top Layer Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 71g |
More Images





Quartz Men's Watch Zinc Alloy Case Barrel Dial Leisure Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 43Mm,Height 46Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Top Layer Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 71g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 43Mm,Height 46Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Top Layer Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 71g |























