
Quartz Watch Alloy Case Ordinary Glass Mirror Imitation Leather Strap Titanium Metal Buckle Round Dial Casual Style Unisex
Quartz Watch Alloy Case Ordinary Glass Mirror Imitation Leather Strap Titanium Metal Buckle Round Dial Casual Style Unisex
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 24g |
Original: $2.89
-65%$2.89
$1.01More Images






Quartz Watch Alloy Case Ordinary Glass Mirror Imitation Leather Strap Titanium Metal Buckle Round Dial Casual Style Unisex
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 24g |























