
Quartz Watch Zinc Alloy Mineral Tempered Glass Solid Steel Strip Round Dial Women's Fashionable Waterproof
Quartz Watch Zinc Alloy Mineral Tempered Glass Solid Steel Strip Round Dial Women's Fashionable Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Side Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Solid Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 161g |
Original: $33.17
-65%$33.17
$11.61More Images









Quartz Watch Zinc Alloy Mineral Tempered Glass Solid Steel Strip Round Dial Women's Fashionable Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Side Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Solid Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 161g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Side Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Solid Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 161g |























