
Retro Geometric Women's Ring Ping An Buckle Crystal Pendant Necklace With Leather Wax Thread Iron Chain Alloy Electroplating
Retro Geometric Women's Ring Ping An Buckle Crystal Pendant Necklace With Leather Wax Thread Iron Chain Alloy Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Iron Chain + Alloy + Gravel + Crystal + Glass |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 19g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images




Retro Geometric Women's Ring Ping An Buckle Crystal Pendant Necklace With Leather Wax Thread Iron Chain Alloy Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Iron Chain + Alloy + Gravel + Crystal + Glass |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Leather Wax Thread + Iron Chain + Alloy + Gravel + Crystal + Glass |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Weight | 19g |























