
Ring Geometrically Shaped Irregular Titanium Steel Electroplated 14K Gold
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images





Ring Geometrically Shaped Irregular Titanium Steel Electroplated 14K Gold
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Japan And South Korea,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















