
Wholesale Unisex Cold Style Irregular Geometric Titanium Steel Electroplated Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images






Wholesale Unisex Cold Style Irregular Geometric Titanium Steel Electroplated Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















