
Rings Plastic Resin Sweet Style Bow Geometric Pure Handmade
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 53g |
More Images







Rings Plastic Resin Sweet Style Bow Geometric Pure Handmade
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 53g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ms.,Women's |
|---|---|
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Pure Handmade |
| Weight | 53g |























