
Rotatable Chinese Dragon Decompression Ring Titanium Steel Electroplated Black Geometric Jewelry
Rotatable Chinese Dragon Decompression Ring Titanium Steel Electroplated Black Geometric Jewelry
| Gender | Chinese Dragon,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | New Chinese Style,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images



Rotatable Chinese Dragon Decompression Ring Titanium Steel Electroplated Black Geometric Jewelry
| Gender | Chinese Dragon,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | New Chinese Style,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Chinese Dragon,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | New Chinese Style,National,National Style |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























