
S925 Silver Butterfly Stud Earrings For Women Zircon Pearl Electroplated Light Luxury Niche Highend Minimalist Geometric
S925 Silver Butterfly Stud Earrings For Women Zircon Pearl Electroplated Light Luxury Niche Highend Minimalist Geometric
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $0.76
-64%$0.76
$0.27More Images







































































S925 Silver Butterfly Stud Earrings For Women Zircon Pearl Electroplated Light Luxury Niche Highend Minimalist Geometric
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |























